Indesit FFD 9489 BCV EE Washing machine, A, Front loading, Washing capacity 9 kg, 1351 RPM, Depth 63 cm, White | Whirlpool
- TootjadWhirlpool
- Mudel: FFD 9489 BCV EE
- Saadavus: 5
-
469€
Indesit FFD 9489 BCV EE Washing machine, A, Front loading, Washing capacity 9 kg, 1351 RPM, Depth 63 cm, White | Whirlpool
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 660.00 mm |
| Gross height (mm) | 880.00 mm |
| Gross weight | 75.00 kg |
| Gross width (mm) | 640 mm |
| Net weight | 71.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3300.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Producer | Whirlpool |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Volume (m3) | 0.371712 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: indesit ffd 9489 bcv ee washing machine, a, front loading, washing capacity 9 kg, 1351 rpm, depth 63 cm, white whirlpool, ffd 9489 bcv ee, whirlpool, pesumasinad

